loading

ODPOLEDNÍ KONSTELACE 6.7.2024 od 14.00 v Brně

Odhalte skryté příčiny obtíží ve vztazích, zdraví , práci i financích. Podívejte se na Vaši situaci z jiné perspektivy pomocí METODY KONSTELACÍ – metoda pro nalezení rovnováhy, harmonie a podpory předků. Tato metoda umožňuje propojení z rodinných systémů a dává do harmonie Váš systém vnitřní i vnější na nevědomé úrovni, a to je potřeba respektovat. Rodinné konstelace fungují jako rentgen –  odhalí příčiny problémů, které v životě řešíte. Ať už je to nemoc, problémy v manželství nebo nespokojenost v zaměstnání.

Tentokrát se podíváme na LÁSKYPLNOST, jejíž stínem je SLABOST ve formě buď NECITLIVOSTI nebo naopak PŘECITLIVĚLOSTI a lze ji přeměnit v dar ROVNOSTI a dosáhnout pozice LÁSKYPLNOSTI ( proudění lásky nejčastěji mezi rodičem a dítětem, je to archetypální podstata mateřské lásky ).

Pokud máte odvahu podívat se pravdivě a současně s nadhledem a soucitem hlouběji do sebe, můžete se přihlásit  NA RODINNÉ KONSTELACE, které se uskuteční 1.6.2024 od 14 do 18.00   v Brně Údolní 50.  Přihlášky na mém telefonu 739 010 949 nebo mailu vladkah@tiscali.cz