loading

O mně

Jsem INTEGRATIVNÍ TERAPEUT – homeopatie, systemický terapeut, interpretace vzorců podvědomí, porodní asistentka

Jsem   porodní asistentka s dlouholetou praxí, homeopat, terapeut systemických konstelací – sloučila jsem zkušenosti, praxi a teorii ze všech mých škol, výcviků,workshopů a kurzů do mého osobního přístupu ke klientům.

 

Po absolvování studia na Gymnáziu v Uherském Hradišti jsem  pokračovala  ve svém vzdělávání na Vyšší zdravotnické škole ve Zlíně v oboru porodní asistence a gynekologie. V průběhu praxe jsem absolvovala kurzy TĚHOTENSKÝCH, BABY a MOTÝLÍCH MASÁŽÍ, studium příznakové a konstituční homeopatie na škole klasické homeopatie v Brně zakončené diplomem. Dále jsem pokračovala studiem EMOČNÍ HOMEOPATIE u M.Kafkové, metodu ALPHA NURSING a terapeutický přístup dle W.Reicha u norské psycholožky Mony Lisy Boyesen. Absolvovala jsem dvouletý výcvik SYSTEMICKÝCH KONSTELACÍ u Mgr. Čeňka Roseckého.

V současné době pracuji už jen samostatně jako porodní asistentka nabízející vedení předporodních kurzů, těhotenské masáže, individuální péče, uzavírací rituál po porodu, taping těhotných a poporodní. Mimo tyto služby vycházející z mého původního vzdělání nabízím také homeopatii pro ženy, muže a děti a pořádám rodinné konstelace jak skupinové, tak individuální. Vše je spolu propojené a podstata terapií vychází z mého propojení s člověkem a rozeznání jeho skrytého emočního nastavení a psychických bloků.

 

Od roku 2008 spolupracuji se vzdělávacím, rodinným a dobrovolnickým centrem Akropolis v Uherském Hradišti. Díky této spolupráci jsem v roce 2012 uskutečnila pracovní stáž v charitativním zařízení Worcester Snoezelen ve Velké Británii.