loading

O mně

Jsem Vlaďka Hlavsová, privátní porodní asistentka s dlouholetou praxí, homeopat, terapeut systemických konstelací – sloučila jsem zkušenosti, praxi a teorii ze všech mých škol, výcviků, kurzů do mého osobního přístupu ke klientům.

 

Po absolvování studia na Gymnáziu v Uherském Hradišti jsem  pokračovala  ve svém vzdělávání na Vyšší zdravotnické škole ve Zlíně v oboru porodní asistence a gynekologie. V průběhu praxe jsem absolvovala kurzy TĚHOTENSKÝCH, BABY a MOTÝLÍCH MASÁŽÍ, studium příznakové a konstituční homeopatie na škole klasické homeopatie v Brně zakončené diplomem KONSTITUČNÍ HOMEOPATIE. Dále jsem pokračovala studiem EMOČNÍ HOMEOPATIE u M.Kafkové, metodu ALPHA NURSING a terapeutický přístup dle W.Reicha u norské psycholožky Mony Lisy Boyesen. Absolvovala jsem dvouletý výcvik SYSTEMICKÝCH KONSTELACÍ u Mgr. Čeňka Roseckého.

 

Svou praxi jsem zahájila v roce 1993 ve Fakultní porodnici Obilní trh v Brně, poté jsem působila v rehabilitačním zařízení Pflege und Rehabilitationseinrichtung Alpenpark v Kiefersfeldenu v Německu. Pro agenturu Sankt Elisabeth jsem také pracovala jako zdravotník v Rakousku. V letech 1998 až 2016 jsem byla součástí týmu Porodnicko gynekologického oddělení Uherskohradišťské nemocnice. V současnosti pracuji v porodnici Zlín na zkrácený úvazek a provozuji soukromou praxi v Uh.Hradišti.

 

Získané certifikáty:

  • konstituční, příznaková a emoční homeopatie
  • alpha nursing výcvik – jemná poporodní péče
  • výcvik systemických konstelací
  • zpracování a enkapsulace placenty
  • motýlí masáže pro dospělé a děti
  • masáže těhotných s využitím aromaterapie, babymasáže

 

Od roku 2008 spolupracuji se vzdělávacím, rodinným a dobrovolnickým centrem Akropolis v Uherském Hradišti. Díky této spolupráci jsem v roce 2012 uskutečnila pracovní stáž v charitativním zařízení Worcester Snoezelen ve Velké Británii.