loading

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace umožňují řešit mnoho témat v našich životech – práce, rodina, partnerství, rodičovství, finance, závislosti, spiritualita a jiné. Tato terapeutická metoda vám může OTEVŘÍT OČI, nabídne možnost otevřít se novým možnostem, nastoupit cestu k VNITŘNÍ PRAVDĚ, LÁSCE, NAPLNĚNÍ a prožívání v plnosti života. Poskytují příležitost zažít hluboké vědomí vzájemné sounáležitosti všech lidí a jsou skvělým pomocníkem na cestě seberozvoje.

 

Jsou metodou rozvoje osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny, případně členy širších systémů. Prostřednictvím konstelací se můžete na rodinné problémy podívat z jiného pohledu a zapátrat po jejich příčině. Je to ZÁŽITKOVÁ METODA, která je založena na silném prožívání pocitů. Během terapie se dotknete svých pocitů z dětství a dospívání – v tomto věku na vás má rodina větší vliv než se může zdát. Různá tajemství a poselství se předávají po generace a nevědomky vás tak utváří. V dětství můžete prožívat určité věci, které vám v dospělosti berou svobodu a komplikují pracovní i partnerské vztahy.

 

Konstelacím se aktivně věnuji 10 let, pravidelně jsem se účastnila na konstelačních seminářích terapeutů Libora Zvolánka, Čeňka Roseckého a psychologa PhDr. Rostislava Vraníka. Absolvovala jsem 2letý konstelační výcvik u lektora systemických konstelací Čeňka Roseckého a kurzy psychoterapie u psycholožky Mony Lisy Boyessen.

 

Momentálně provozuji zejména INDIVIDUÁLNÍ FORMU KONSTELACÍ – buď jako samostatnou terapii nebo doplňkovou současně s emoční homeopatií, která podporuje proces konstelace.

Cena: 1100 kč za konstelaci + doplňková emoční homeopatie v případě zájmu o podporu účinku konstelace ( 300 kč )

Rodinné konstelace
Je nutno, aby člověk sestoupil ze své předstírané výše, aby mohl být skutečně člověkem a jako takový mohl začít svůj vzestup.