loading

Porodnictví a gynekologie

Jsem vystudovaná porodní asistentka a v oboru se pohybuji od roku 1993. Praxi v porodnictví jsem získala v porodnici v Uherském Hradišti a ve fakultní porodnici v Brně. Mimo to jsem pracovala ve zdravotnictví krátkodobě v zahraničí – Rakousko, Německo. Momentálně pracuji na zkrácený úvazek ve zlínské porodnici a současně provozuji soukromou praxi. V soukromé praxi se věnuji pravidelnému konání PŘEDPORODNÍCH VÍKENDOVÝCH KURZŮ, TĚHOTENSKÝM MASÁŽÍM a HOMEOPATII V TĚHOTENSTVÍ.

 

Kombinuji a spojuji dohromady klasickou a alternativní medicínu. Ne vždy je  potřeba lékařského zásahu a  lze pomocí mírnějších metod (homeopatie, konstelace, motýlí terapie, etikoterapie aj.) zmírnit nebo nechat vymizet potíže nejen s těhotenstvím spojené – fyzické i psychické.

Chvíle očekávání nového človíčka, jeho příchod na svět a první týdny s ním jsou njekrásnějšími okamžiky v životě ženy. Nenechte si je kazit obavami, úzkostí a nežádoucímí fyzickými projevy.

Pokud si nevíte rady a trápí vás jakékoliv potíže spojené s těhotenstvím nebo s ženskými orgány a klasické lékařství zcela nepomohlo, můžete se obrátit na mne a zkusit si pomoci jinou cestou. Snažím se vést ženu sama k sobě, ke své celistvosti a hlavně zodpovědnosti za svůj život a za své zdraví.

Ceník: Předporodní kurz – 850 kč

Těhotenská masáž – 690 kč

Motýlí terapie – 700 kč

Homeopatie – 700kč

Porodnictví a gynekologie
Umím rozpoznat, kdy je potřeba lékařského zásahu a kdy lze jinými metodami zmírnit nebo pomoci odstranit potíže nejen s těhotenstvím spojené.