loading

Porodnictví a gynekologie

Jsem vystudovaná porodní asistentka a v oboru se pohybuji od roku 1993. Praxi v porodnictví jsem získala v porodnici v Uherském Hradišti a ve fakultní porodnici v Brně. Mimo to jsem pracovala ve zdravotnictví krátkodobě v zahraničí – Rakousko, Německo. Momentálně pracuji na zkrácený úvazek ve zlínské porodnici a současně provozuji soukromou praxi. V soukromé praxi se věnuji pravidelnému konání  PŘEDPORODNÍCH VÍKENDOVÝCH KURZŮ, TĚHOTENSKÝM MASÁŽÍM, MOTÝLÍ TERAPII, KONSTELAČNÍM TERAPIÍM a HOMEOPATII V TĚHOTENSTVÍ.

 

Kombinuji a spojuji dohromady klasickou a alternativní medicínu. Ne vždy je  potřeba lékařského zásahu a  lze pomocí mírnějších metod (homeopatie, konstelace, motýlí terapie, etikoterapie aj.) zmírnit nebo nechat vymizet potíže nejen s těhotenstvím spojené – fyzické i psychické.

Chvíle očekávání nového človíčka, jeho příchod na svět a první týdny s ním jsou njekrásnějšími okamžiky v životě ženy. Nenechte si je kazit obavami, úzkostí a nežádoucímí fyzickými projevy.

Pokud si nevíte rady a trápí vás jakékoliv potíže spojené s těhotenstvím nebo s ženskými orgány a klasické lékařství zcela nepomohlo, můžete se obrátit na mne a zkusit si pomoci jinou cestou. Snažím se vést ženu sama k sobě, ke své celistvosti a hlavně zodpovědnosti za svůj život a za své zdraví.

Ceník:

Předporodní víkendový kurz  – 1100 kč ( cena je stejná i pro pár ), pojišťovny kurz proplácí

Předporodní kurz pro páry v malé skupince – 2500Kč

Indivudální příprava k porodu – 3000 Kč

Uzavírací rituál po porodu, po císařském řezu – 3000Kč ( provádí se v domácím prostředí klientky, doba trvání 3-4 hodiny )

Těhotenská masáž – 990 kč

Motýlí terapie – 890 kč

Homeopatie – 800kč

 

 

PŮJČOVNÉ ELEKTRICKÝCH ODSÁVAČEK MATEŘSKÉHO MLÉKA:

jeden měsíc – 500 Kč

tři měsíce – 1000 Kč

půl roku – 1800 Kč

 

PŮJČOVNÉ   PŘÍSTROJE  NA  POSLECH  OZEV  PLODU

jeden měsíc – 250 Kč

 

ZPRACOVÁNÍ PLACENTY:

kapsle – 3000 Kč

tinktura – 2000 Kč

homeopatika – od 2250 do 3300 kč dle počtu objednaných lahviček a druhů ředění CH.

Porodnictví a gynekologie
Umím rozpoznat, kdy je potřeba lékařského zásahu a kdy lze jinými metodami zmírnit nebo pomoci odstranit potíže nejen s těhotenstvím spojené.