loading

Homeopatická terapie

Homeopatie je účinná a přitom velmi šetrná léčebná metoda, která je součástí každodenní praxe 300 000 lékařů po celém světě. Patří mezi alternativní metody a v léčbě využívá vysoce ředěných látek. Používá přírodní látky – rostliny, minerály, živočišné produkty – v silně ředěném stavu. Homeopatika mají schopnost stimulovat organismus k lepšímu využití vlastních léčebných sil. Nejsou přitom pro organismus toxické.

 

Homeopatika neléčí pouze příznaky onemocnění, ale pomáhají zlepšit celkový individuální zdravotní stav pacienta. Důležité místo má homeopatie v prevenci při udržování dobré tělesné i duševní kondice člověka. Homeopatie bývá často první volbou pro ty, kdo mají aktivní přístup k vlastnímu zdraví a cítí zodpovědnost za svůj zdravotní stav.

Je to neagresivní léčebná metoda založená na principu podobnosti, kdy podobné se léčí podobným. Díky speciální přípravě a úpravě působí homeopatika na funkční poruchy organismu a podporují obranyschopnost těla.

 

těhotenství jsou homeopatické léky vhodné, dokážou zmírnit obtíže provázející těhotenství. Pomocí homeopatik lze řešit těhotenskou nevolnost, nedostatek červených krvinek, křeče v nohou, bolesti zad v křížové oblasti, bolesti hlavy, nespavost, zmírnění pocitu těžkých nohou, zmírnění otoků, strach z porodu, poporodní blue, rekonvalescence po porodu a mnohé jiné.

Homeopatickou terapii poskytuji nejen ženám v těhotenství, ale všem lidem.

 

Využívám znalostí nejen z porodnické praxe, ale i z praxe homeopatické a vzdělání z homeopatie PŘÍZNAKOVÉ, KONSTITUČNÍ a EMOČNÍ.

 

Cena za sezení: 700 kč

Homeopatická terapie
Homeopaté vnímají všechno, co existuje, jako živé a obdařené duchem.